ETC Swarzędz - lista czynnych lokali


2021-03-25
W związku z rozporządzeniem wprowadzającym ograniczenia w funkcjonowaniu galerii handlowych, w ETC Swarzędz czynne są wyłącznie sklepy pierwszej potrzeby, księgarnia oraz punkty usługowe.
Przeczytaj również:
 W ETC Swarzędz pozostają otwarte sklepy spożywcze oraz lokale posiadające w ofercie kosmetyki, artykuły higieniczne, wyroby medyczne i farmaceutyczne, prasę oraz asortyment dla zwierząt. Bez zmian działają również punkty usługowe oraz gastronomiczne, w których jedzenie można zamawiać z dostawą do domu lub z odbiorem osobistym. Zamknięte pozostają wyspy handlowe. 

W standardowych godzinach, na terenie ETC Swarzędz działają:

INTERMARCHÉ – czynne 7 dni w tygodniu (również w tak zwane niedziele niehandlowe) oraz dzięki usłudze INTERMARCHÉ DRIVE z opcją zamówień przez Internet i odbiorem osobistym
PIEKARNIA-CUKIERNIA NATURA 
DEALZ – czynny od godz. 8:00
APTEKA VITA-PHARM 
KANTOR 
ROSSMANN 
DROGERIE NATURA 
KOSMYK 
EMPIK 
VISION EXPRESS 
OPTYK RUBICON 
SALON WONDERLAND 
MAXI ZOO 
MINE WINE 
ORANGE 
T-MOBILE 
PLAY 
PLUS CYFROWY POLSAT 
PLATFORMA CANAL+ 
RESTAURACJA SUSHI&MORE (tylko zamówienia na wynos oraz z dowozem)
PIZZA HUT EXPRESS (tylko zamówienia na wynos)

Dla klientów dostępne są też zewnętrzne punkty gastronomiczne, które realizują zamówienia na wynos. Są to BAFRA KEBAB, KURCZAKI Z ROŻNA oraz SŁODKI KĄCIK. 

ETC Swarzędz przypomina o najbliższej niedzieli handlowej, która wypada 28 marca. Wtedy wszystkie sklepy oraz punkty usługowe, których nie obejmuje rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów będą otwarte. Na terenie centrum handlowego obowiązują zasady reżimu sanitarnego. Klienci muszą pamiętać o obowiązujących zasadach tj. o utrzymywaniu dystansu od drugiej osoby (min. 1,5 metra), zakrywaniu nosa i ust oraz częstym stosowaniu płynu odkażającego do rąk, który znaleźć można w dystrybutorach przy każdym wejściu do centrum, na jego terenie oraz w toaletach. 

Aktualne informacje na temat funkcjonowania centrum handlowego dostępne są na stronie www.etcswarzedz.pl, w zakładce „AKTUALNOŚCI” oraz na fanpage’u na Facebooku i Instagramie. Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl