Huawei nova 9 – ikona stylu ukryta w smartfonie


Huawei nova 9 – ikona stylu ukryta w smartfonie
2021-11-15
Rosnące od lat znaczenie marki nova w portfolio Huawei i znajomość potrzeb najważniejszych odbiorców tej linii, pozwoliło precyzyjnie zdefiniować jej najważniejsze cechy.

Nowe logo serii, zaprezentowane wraz z premierą Huawei nova 9, jest kolejnym elementem naturalnie wpisanym w charakter produktów serii nova i jednocześnie odzwierciedleniem ważnych dla Huawei wartości.

Wraz z premierą najnowszego smartfona, Huawei ujawnił nowe logo całej linii. Ikona jest graficznym ujęciem czterech liter składających się na słowo „nova”. Połączenie liter „n” i „o” – po lewej stronie logotypu – przedstawia siedzącą postać, która wyciąga ręce w geście przypominającym próbę objęcia drugiej postaci, wyrażonej literami „v” i „a” po prawej stronie.

W zamyśle marki, logo nova jest symbolem entuzjazmu, tolerancji, optymizmu i witalności. Postać po prawej stronie symbolizuje stabilność i pewność siebie, nieskrępowaną osobowość młodego pokolenia, która nie wpisuje się w sztywne szablony, ale jest odważna w byciu sobą i wyrażaniu otwartego podejścia do świata. Postać po lewej stronie to symbol cech młodych ludzi, którzy chcą wspierać się nawzajem w osiąganiu celów zgodnych z ich systemem wartości.

Mnogość funkcji, w które został wyposażony najnowszy smartfon Huawei nova 9 inspiruje użytkowników do podejmowania ambitnych i ekscytujących wyzwań, niezależnie od dziedziny, w której się realizują – w muzyce, projektowaniu mody, gamingu czy sporcie.

•             Innowacyjność wpisana w DNA serii nova stale oferuje nowe doświadczenia związane z korzystaniem z najnowszych rozwiązań technologicznych. Huawei, prezentując smartfon nova 9, wyposażony w zestaw potężnych obiektywów, dąży do zapewnienia swoim użytkownikom wyjątkowych wrażeń podczas fotografowania i filmowania. Nowy smartfon marki daje możliwość rejestrowania wydarzeń ze swojego życia w bardziej zróżnicowany i ekscytujący sposób.

•             Trendy to postawa. Wprowadzając stylowe flagowe smartfony Huawei nova 9 oraz nova 8i marka bardzo dużo uwagi poświęciła designowi modeli, odpowiadając tym samym na chęć wyróżniania się z tłumu i prezentacji unikalnego stylu przez swoich młodych użytkowników.

•             Indywidualność, która jest priorytetem dla wielu młodych ludzi, może zostać w pełni wyrażona za pomocą smartfonów z serii Huawei nova. Marka w nowym modelu prezentuje szereg nowych funkcji pozwalających dopasować rozwiązania do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkowników.Nadesłał:

Mateusz Rogowski

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl