ROK SZKOLNY W USA – PRZYGODA POŁĄCZONA Z NAUKĄ


ROK SZKOLNY W USA – PRZYGODA POŁĄCZONA Z NAUKĄ
2018-10-29
Rok szkolny w słonecznym Miami albo magicznym Nowym Jorku? Tak, coś co kiedyś wy-dawało się wręcz niemożliwe dzisiaj staje się dostępne dla polskich licealistów. Poznaj Stany Zjednoczone z zupełnie innej, nowej perspektywy - zamieszkaj u amerykańskiej rodziny, zostań uczniem szkoły średniej i porównaj codzienne życie w USA z tym znanym z kina i telewizji. Zainteresowani? YES!
Zamieszkaj z amerykańską rodziną i spędź jeden lub dwa semestry w amerykańskiej szkole, poznając zalety amerykańskiego systemu edukacyjnego i zwyczaje życia codziennego. Biuro podróży Almatur, największy organizator wypoczynku dla dzieci i młodzieży, posiada w swo-jej ofercie wyjątkową propozycję „Rok szkolny w USA". Nauka w szkole średniej, doskonale-nie znajomości języka angielskiego i poznawanie Stanów z perspektywy amerykańskiego ucznia w grupie swoich nowo poznanych kolegów! Brzmi zachęcająco? Wystarczy, że ukoń-czyłeś 15 lat, jesteś osobą samodzielną, dojrzałą, odpowiedzialną i nie boisz się nowych wy-zwań. Uczniowie są zakwaterowani u starannie dobranych rodzin goszczących, będących dla nich pełnoprawnymi opiekunami. Na miejscu uczestnik jest pod nadzorem lokalnego koor-dynatora, który zawsze służy radą i pomocą. Program może być realizowany w ciągu roku (dwa semestry) od września do czerwca lub pół roku (jeden semestr) od września do stycz-nia. Po powrocie i uzupełnieniu różnic programowych okres nauki w USA zostaje zaliczony w szkole do której uczęszczasz w kraju.
Nie strać unikalnej okazji i rozpocznij swoją wielką przygodę. Zawieraj przyjaźnie i zbieraj wspomnienia, które będą miały wpływ na całe Twoje życie. - Rok spędzony w szkole średniej w USA to najlepsza inwestycja w przyszłość. Coraz więcej młodych ludzi marzy o studiach za granicą i podróżach na krańce świata. Dzięki pobytowi w USA i uczęszczaniu do tamtejszej szkoły, nabierzesz pewności siebie, udoskonalisz swój język angielski, ale też zdobędziesz do-świadczenie, które zaowocuje w przyszłości, zarówno przy zdawaniu egzaminów na studia, jak i później w rozwijaniu kariery zawodowej - mówi Mirosław Sikorski, prezes Zarządu Almatur.
Skorzystaj ze sposobności które oferuje program - bierz udział we wszelkich formach ak-tywności oferowanych przez szkołę i Twoją nową społeczność lokalną. W przeciwieństwie do szkół z wielu innych państw, te amerykańskie oferują wiele atrakcji, które są dodatkiem

do zajęć szkolnych. Wybierz „Rok szkolny w USA" i wróć z niesamowitymi przeżyciami, no-wymi przyjaciółmi i z językiem angielskim, który będzie Twoim oknem na świat!Nadesłał:

Naruszew

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl